Doprava je krv ekonomiky, my sme

Objednávka

Ako sa registrovať

Pokiaľ máte záujem stať sa užívateľom databanky RAALTRANS, musíte mať požadované programové vybavenie, ktoré sa objednáva u firmy Trigger, spol. s.r.o. Pokiaľ si nieste istý výberom verzie alebo potrebujete ďalšie informácie neváhajte využiť dispečink našej spoločnosti na telefónoch:

 • +420 495 221 187, +420 495 221 185
 • +421 376 581 200
 • prípadne e-mail: info@raal.sk

Postup pre vydarené pripojenie do databanky RAALTRANS

 1. Vyplniť on-line objednávku alebo vytlačiť, potvrdiť razítkom a podpisom a odfaxovať na číslo +421 376 527 587, (spoločnosť Spoločnosť Trigger, spol. s r.o. so sídlom v Nitre je od roku 2003 oficiálnym distribútorom software RAALTRANS EDITOR spoločnosti ComArr spol. s r.o., Pardubice pre prístup k databanke RAALTRANS. Poskytujeme servis v oblasti poradenstva, predaja, upgrade, technickej podpory a poradenstva pre všetkých užívateľov na Slovensku. Firma ComArr bola vybraná k technickej realizácii informačného systému databanky RAALTRANS.

  Od jeho nasadenia garantuje firma ComArr tak správnu funkciu centra RAALTRANS po stránke technického a programového vybavenia, ako i správnu funkciu vybavenia dodaného jednotlivým užívateľom. Ďalej je firma dodávateľom programového vybavenia pre užívateľov databanky a pre záujemcov tiež dodávateľom všetkej potrebnej techniky.

  Firma ComArr však nie je žiadnym spôsobom zodpovedná za dáta poskytované v systéme (tie sú plne v kompetencii firmy RAALTRANS, prípadne zadávajúcich užívateľov). Pre zníženie rizika nedorozumení ešte uveďme, že s firmou ComArr sa užívateľ stretáva len pri pripojovaní do systému (a pri prípadných problémoch so spojením), zatiaľ čo prevádzka databanky a s ňou súvisiace prevádzkové poplatky i pravidlá pre zadávanie dát do systému sú plne v kompetencii firmy RAALTRANS.
  Trigger, spol. s r.o.
  ).
 2. Po obdržaní CD disku s programom si môžete RAALTRANS Editor nainštalovať. Váš prístup bude aktivovaný po odoslaní priloženej Zmluvy o poskytovaní dopravných informácií spolu s výpisom z OR/ŽL, Koncesná listina (faxom alebo e-mailom) fax:+421 376 581 200, e-mailom: info@raal.sk).
 3. Za prístup do databanky RAALTRANS Vám bude za každý mesiac zpätne fakturovaný pušálny poplatok podľa verzie Vášho programu.
Uvedené ceny sú iba orientačné, môžu sa meniť podľa aktuálneho menového kurzu CZK/EUR. Pre presnú cenu prosím kontaktujte spoločnosť Trigger, spol. s r.o.
Môžete využiť možnosť 30 dňovej skúšobnej prevádzky. Po uplynutí tejto doby sa môžete rozhodnúť, či cenu programu doplatíte a budete databanku využívať i naďalej.
Uvedené ceny sú s DPH a zahrňujú single verziu (prevádzka na jednom počítači). Cenník sieťových verzií radi zašleme e-mailom alebo povieme po telefóne.
Verzia s kilometrovníkom umožňuje:
 • Prezeranie vybranej trasy vrátane výpočtu nákladov, času jazdy a mýtneho
 • Zobraziť prehľadný itinerár vypočítanej trasy
 • Orientačný výpočet mýtneho v Česku, Slovensku, Poľsku, Nemecku, Rakúsku a Švajčiarsku
 • Výpočet prejazdov a dokládok

 

Objedávka online

Upgrade programu:

Pokiaľ už vlastníte RAALTRANS Editor a chcete upgrade na najnovšiu verziu, tak ceny sú tieto:

pre verziu 1.x až 5.x  ...EUR 156,00 s DPH
pre verziu 6.x  .............EUR 108,00 s DPH
pre verziu 7.x a vyšší ...EUR   60,00 s DPH

Ceny sú za "modernizačný" upgrade, tzn. len novšia verzia bez rozšírenej funkčnosti.

V prípade záujmu o zakúpenie inej verzie je možné túto získať za rozdiel cien plus príplatok. Príplatok je 60,- Euro, 108,- Euro alebo 156,- Euro ( v závislosti na veku vami používanej verzie.) Minimálna cena za upgrade je 60,- Euro. Uvedené ceny sú s DPH.

Pokiaľ už presne viete, čo chcete objednať, pužijte náš elektronický formulár. V prípade akýchkoľvek nejasností sa obráťte na obchodno-technickú podporu firmy Trigger, spol. s r.o. Nitra telefonicky (+421 376 554 854) alebo e-mailom (info@raal.sk).

Adobre Reader

Technické vybavenie pre RAALTRANS Editor

 • operačný systém Windows 2000, Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10
 • procesor min. Pentium 1,5 GHz
 • voľné miesto na pevnom disku min. 200 MB
 • operačná pamäť min. 256 MB (doporučené 512 MB alebo viacej v závislosti na verzii Windows)
 • povolenie programu RAALTRANS na bráne firewall (pri spustení sieťovej verzie a pri prenose dát u všetkých verzií)
 • počítač má nainštalované sieťové protokoly TCP/IP (či už je spojenie realizované lokálnou sieťou alebo modemom) a funkčné pripojenie k Internetu.
 • u sieťovej verzie počítačová sieť so serverom Windows 2000/XP/2003/Vista/Windows 7/Windows 8/Windows 10
 • pri inštalácii a užívaní programu musí byť uživateľ vybavený prístupovými právami do zvolených adresárov v plnom rozsahu (zapisovanie a čitanie – tieto práva určuje správca siete).